Satilikyarisati.com web sitesi ve sanal mağazasını kullanan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri baştan kabul etmiş sayılır.

 1. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, üyelik formunda zorunlu olarak sizden istenilen 
tüm bilgilerin eksiksiz, açık ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Başka birisinin bilgileri ile yanıltıcı giriş yapmaya çalışan, aynı ip üzerinden birden fazla üyelik başvurusu yapan, yanıltıcı üyelerin üyelikleri onaylanmaz, onaylansa bile sistem yöneticisi tarafından silinir.

 2. İlanınız belli bir atın, malzemenin yada pazarlanması için verilen başka bir hizmetin fiyatının düşük yada yüksek gösterilmek maksadıyla kullanılamaz, bu şekilde şaibe yaratabilecek ilanlar site yöneticileri tarafından size bilgi verilmeksizin silinebilecek olduğunu lütfen unutmayınız.

 3. Üye, üye olurken kolay bulunabilecek şifreleri kullanmamalı, zaman içinde peryodik olarak şifresini değiştirmelidir.
 Kolay bulunabilecek şifrelerin 3.şahıslar tarafından elde edilip bilgi ve ilan paylaşılabileceği ve ilanların içeriğine zarar verebileceği ilanı silebileceği unutulmamalıdır. Bu tip durumlarda lütfen iletişim bölümündeki mail adreslerinden iletişime geçip site yöneticisine bilgi veriniz. Sitemizde kullanmış olduğunuz şifreniz ile mail adres şifresinin aynı olmamasına özen gösteriniz. Şifre seçerken büyük-küçük harf ve rakam içeren kolay bulunamıyacak şifreleri tercih ediniz.

 4. Satilikyarisati.com atçılık üyelerinin at, malzeme, hizmet satış ilanları ve atçılık sektörü firma reklam gösterimleri için kurulmuş bir sitedir, sitenin kesintisiz olarak 
hizmet vermesi hedeflenmiştir. Kesintiler yada sitenin tarafımızdan kapanması sonucunda, girdiğiniz 
bilgiler yada yazışmalar sitemiz yönetiminden istenemez. Sitemiz bu konularda sizin bilgilerinizin yedek alınacağı hakkında ileriye dönük garanti verememektedir. Eğer girmiş olduğunuz ilan bilgilerine ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız, bunların yedeğini almayı unutmayınız.

 5. Sitemizde sadece üyelerimiz tarafından verilen ilanlar yayınlanır, alışveriş sırasında satıcı ve alıcı ile aranızda oluşabilecek
olası problemlerden sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz aracılığıyla tanışıp satın almış olduğunuz at, hizmet yada diğer malzemelerle ilgili oluşabilek her türlü sorun alıcı ve satıcı arasında geçer. Olası alışveriş memnuniyetsizliklerinden satilikyarisati.com sitesi ve ekibi sorunlu tutulamaz. Verilmiş olan ilanlar Türk Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanılamaz.

 6. Yasal olarak satılması yasak at, hizmet, malzeme, ilaç, doping maddesi ilanlarını sitemizde yayınlanması yasaktır, bunlar kısa bir süre yayınlansa bile sitemiz ve yöneticilerimiz vermiş olduğunuz bu ilandan sorumlu değil ilanı veren kişiler sorumludur. Bu tip ilanlara rastladığınızda site yönetimimize bilgi vermenizi rica ederiz.Bu tip ilanlar tespit edildiğinde hemen silinir ve ilan sahibine bilgi verilir. Aynı tip ilanları 2.kez yayınlamaya kalkan üyelerin üyelikleri iptal edilir.

 7. Verdiğiniz ilanlar hileli, siyasi ve dini içeriğe sahip, saldırı amaçlı, pornografik meteryal içeren,
3.şahısları rencide edici ve yanıltıcı bilgiler içeremez. Bu tip ilanlar veritabanımızdan silineceği gibi bu ilanları veren kişilerin de üyelikleri bir süre yada süresiz iptal edilebilir.

 8. Vereceğiniz ilanların doğru kategorilere yerleştirilmiş olması gerekmektedir, yanlış ve eksik ilanlar operatörlerimiz tarafından silinir yada yeri düzeltilip tarafınıza bilgi verilir.

 9. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz ilanda, eksik iletişim bilgisi, dilbilgisi kurallarına yüksek uygunsuzluk, argo, okunaksız biçimde yazım, okunduğunda anlaşılmayan ilanlar veritabanımızdan silinir. Bundan dolayı ilan verirken okuyanın anlayacağı ve size ulaşabileceği, sorularını yöneltebileceği şekilde ilanlar vermeye özen gösteriniz.

 10. Satilikyarisati.com diğer tüm sitelerde olduğu gibi arama motorları tarafından endekslenir. İlanınızı kaldırmış 
olmanıza rağmen arama motorlarında görünmeye, bulunmaya bir süre daha devam edebilir. Bu konuda arama 
motorları ile görüşüp, bu bilgileri silme düzenleme konusunda yönetim size yardımcı olamamaktadır. Sayfa silindiğinde zaman içinde ilanınız kendi kendine yok olacaktır, ancak bu zamanın bilgisi yada kesin olarak ne zaman yok olacağı sitemiz tarafından garanti edilememektedir.

 11. Üyeliği kabul etmiş kullanıcılar verdikleri ilanlar ilgili tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar.

 12. Sitede yayınlanan ilan ve bilgilerin her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu ilanı veren üyemize aittir. Üyeler diğer üyelerin iletişim bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşamaz ve reklam,vs. aracı olarak kullanamazlar. Satilikyarisati.com ekibi dilediği zaman hatalı bulduğu ilanları onaylamama veya gösterimden kaldırma hakkını ve bunu yaparken size haber verme veya vermeme hakkını saklı tutar.

 13. Üye olacak kişiler diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere yada sitenin yazılımına zarar verebilecek bilgi
 veya programlar göndermemeyi kabul etmiş sayılırlar. Siteye giriş yapan, ilan veren, sayfaları görüntüleyen ip'ler güvenlik için log tutulmaktadır. Bu tip 3.şahıslara zarar vermeye yönelik davranışlar içinde bulunan kullanıcıların üyelikleri silinir.

 14. Satilikyarisati.com sitesinde verilmiş ilanlar başka sitelerde kopyalanmak suretiyle kullanılamaz, kişi kendisi birden çok sitede ilanını yayınlayabilir. Satilikyarisati.com üyemizin istemi dışında başka sitelerde, sitemizden kopyalanma suretiyle kullanılan ilanları kullanan siteler hakkında yasal işlem uygulanması hakkını saklı tutar.

 15. Satilikyarisati.com ekibi olarak dilediğimiz zaman bu sözleşme kurallarında tek taraflı değişiklik ve güncelleme 
yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 16. Satilikyarisati.com sitesinde kredi kartınız ile ödeme yaparken adresin başında https:// olduğu ve sarı kilitli SSL’in aktif olduğunu kontrol ettikten sonra güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Ziyaretçilerimiz sitemize ilan verebilmek için mutlaka üye olmak zorundadırlar.